MOKA ÖDEME KURULUŞU A.Ş.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİLMESİNE İLİŞKİN

AÇIK RIZA METNİ

Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş.’nin sunduğu ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi ve ürün ve hizmetlerimize yönelik size özel kampanyaların tarafınıza sunulması, tanıtım ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi gibi amaçlarla açık rızanız kapsamında kişisel verilerinizi işleyebilmekteyiz. Kişisel Verilerinizin Korunması Hakkında detaylı bilgiye sitemizde yayınlamakta olduğumuz Aydınlatma Metnini inceleyerek sahip olabilirsiniz.

İzin verdiğinizde; Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş.’nin, size ürün ve hizmetlerine ilişkin tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını, sözleşmesel ve kanuni hususlarda bilgilendirme yapılmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimiz’e internet sitemizde “İletişim” kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya yine “İletişim” bilgilerimizde yer alan Şirket adresimize ücretsiz olarak iletebilirsiniz.